Na czym polega catering dietetyczny?

Na czym polega catering dietetyczny?

[et_pb_section admin_label=”section”][et_pb_row admin_label=”Wiersz”][et_pb_column type=”2_3″][et_pb_text admin_label=”Tekst” background_layout=”light” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

Zbilansowane odżywianie

Odżywiając się zdrowo, ale samodzielnie często dochodzi do braku jednego lub więcej składników odżywczych. Niestety bardzo ciężko jest stworzyć (bez specjalistycznej wiedzy) dietę odpowiednio zbilansowaną dostarczającą wszystkiego co jest nam niezbędne. Musisz zapamiętać, że to składnik, którego brakuje w diecie będzie rzutował negatywnie na prawidłowy stan zdrowia i dobre samopoczucie.

 

Plany układane przez dyplomowanego dietetyka

Aby odpowiednio odżywić organizm i wspomóc go jak najbardziej w codziennych zmaganiach potrzebna jest rozległa wiedza o odżywianiu i interakcjach poszczególnych składników odżywczych. Oprócz odpowiedniej wiedzy z zakresu dietetyki bardzo ważne jest też zaplecze w postaci tabel wartości odżywczych certyfikowanych przez najbardziej uznane organizacje jak WHO, FAO, EFSA, IŻŻ oraz specjalistycznych programów dietetycznych.

 

Oszczędzaj czas

Dzięki wybranemu planowi dietetycznemu i ilości posiłków nie musisz zastanawiać się nad zakupami, gotowaniem, dbaniem o świeże produkty spożywcze w Twojej lodówce. Czas tak zaoszczędzony możesz wykorzystać na rekreację, rozwój osobisty czy relaks. Możesz również efektywniej spełniać się na płaszczyźnie zawodowej!

[/et_pb_text][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_3″][et_pb_image admin_label=”Obraz” src=”https://victorydiet.pl/wp-content/uploads/2016/08/zucchini-1513112_640.jpg” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” use_overlay=”off” animation=”left” sticky=”off” align=”left” force_fullwidth=”off” always_center_on_mobile=”on” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid” url=”http://bdieta.pl/”] [/et_pb_image][et_pb_image admin_label=”Obraz” src=”https://victorydiet.pl/wp-content/uploads/2016/08/fruit-210105_640.jpg” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” use_overlay=”off” animation=”left” sticky=”off” align=”left” force_fullwidth=”off” always_center_on_mobile=”on” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid” url=”http://bdieta.pl/”] [/et_pb_image][et_pb_image admin_label=”Obraz” src=”https://victorydiet.pl/wp-content/uploads/2016/08/fruit-192753_640.jpg” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” use_overlay=”off” animation=”left” sticky=”off” align=”left” force_fullwidth=”off” always_center_on_mobile=”on” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid” url=”http://bdieta.pl/”] [/et_pb_image][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]