Konkurs: “Zbieraj jabłka i odbieraj nagrody”. Zasady i Regulamin.

Konkurs: “Zbieraj jabłka i odbieraj nagrody”. Zasady i Regulamin.

Tagi: , , , , , ,

KONKURS I PROMOCJA

“ZBIERAJ JABŁKA I ODBIERAJ NAGRODY”.

 

Zdobywaj dni gratis, odbierz profesjonalny analizator masy ciała lub voucher na kolację w Hotel Wiktoria .
Poprzez Facebook’a lub instagram’a włącz się w życie victorydiet, zbieraj jabłuszka i wymieniaj je na nagrody.
 
🍎Jabłuszka otrzymasz🍎:
 
➡️Za każdego like’a posta 1x🍏
➡️Komentarz pod post’em 5x🍏
➡️Udostępnienie posta 5x🍏
➡️Wstawienie zdjęcia i 10 udostępnień 10x🍏
 
🎊Nagrody🎊:
⬆️ 1 dzień diety od #victorydiet 100x🍏
⬆️ Analizator składu masy ciała 150x🍏
⬆️ Kolacja dla 2 osób w #hotelWiktoria 500x🍏
 

 

REGULAMIN KONKURSU

„ZBIERAJ JABŁKA I ODBIERAJ NAGRODY”

 

I. POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Niniejszy dokument (dalej ,,Regulamin”) określa zasady akcji promocyjnej ,,Zbieraj jabłka i odbieraj nagrody” (dalej: ,,Promocja”), dotyczącej udziału uczestnika promocji w działaniach na portalach Facebook i Instagram (dalej: „media społecznościowe) prowadzonych przez Victory Diet, za które otrzymuje jabłka (punkty lojalnościowe), które następnie może wymieniać na nagrody przewidziane w promocji (zestaw diety, waga z analizatorem, kolacja dla 2 osób).
 2. Organizatorem Promocji jest Wiktoria Sp. z o. o. Chabrowa 6/8/10, 05-462 Wiązowna, NIP: 5322036555, telefon: 570-900-570, poczta elektroniczna: zamowienie@victorydiet.pl (dalej jako ,,Organizator”).
 1. Promocja trwa w dniach od 28 Stycznia 2021 roku, od godziny 08:00 do czasu zakończenia przez organizatora (data zostanie podana w stosownym komunikacie)
 2. Promocja odbywa się na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej – w miastach w których zgodnie z informacją prezentowaną na stronie internetowej www.victorydiet.pl dostarczane są Zestawy.

 

II. WARUNKI I ZASADY UDZIAŁU W PROMOCJI

1.Aby wziąć udział w promocji należy:

 1. Uczestnik promocji otrzymuje punkty lojalnościowe w zamian za publikację materiałów na mediach społecznościowych organizatora (Facebook, Instagram)

2a. Uczestnik promocji za pojedyncze polubienie materiałów opublikowanych przez organizatora otrzymuje 1 punkt lojalnościowy.

2b. Uczestnik promocji za pojedynczy komentarz pod materiałem opublikowanym przez organizatora (min. 5 znaków) otrzymuje 5 punktów lojalnościowych.

2c. Uczestnik promocji za udostępnienie materiałów opublikowanych przez organizatora wśród swoich znajomych otrzymuje 5 punktów lojalnościowych (post publiczny).

2d. Uczestnik promocji za opublikowanie na własnych mediach społecznościowych z oznaczeniem cateringu dietetycznego Victory Diet (@victorydiet) otrzymuje 10 punktów lojalnościowych.

W przypadku opublikowania i oznaczenia na portalu Facebook i Instagram 15 punktów lojalnościowych.

 1. Uczestnik promocji, który uzbiera określoną ilość punktów lojalnościowych ma prawo przedstawiając dokumentację zdjęciową zamienić je nagrody przewidziane w promocji. W wypadku wymiany punktów i potwierdzenia zgodności otrzymanych punktów dokumentację należy przesłać na adres mailowy zamowienie@victorydiet.pl lub za pośrednictwem Facebook poprzez komunikator Messenger Victory Diet. Wymiana punktów odbywa się po uprzedniej akceptacji przez organizatora i potwierdzeniu realizacji.
 2. Uczestnik promocji, który uzbiera 100 pkt lojalnościowych ma prawo przedstawiając dokumentację (zdjęcia/ przekierowania do stron) wymienić je na jeden zestaw 5 dań z katalogu podstawowych diet Victory Diet.

4a. Procedura wyboru daty dostawy jak i sposobu dostarczenia jest zgodna z zasadami regulaminu Wiktoria Sp. z o. o., dostępnego na stronie www.victorydiet.pl.

 1. Uczestnik promocji, który uzbiera 150pkt lojalnościowych ma prawo przedstawiając dokumentację (zdjęcia/ przekierowania do stron) wymienić je na 1 wagę analityczną. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany parametrów wagi jak i jej modelu, który przedstawia grafika dotyczące promocji.

6a. Procedura wyboru daty dostawy jak i sposobu dostarczenia jest zgodna z zasadami regulaminu Wiktoria Sp. z o. o., dostępnego na stronie www.victorydiet.pl.

 1. Uczestnik promocji, który uzbiera 500pkt lojalnościowych ma prawo przedstawiając dokumentację (zdjęcia/ przekierowania do stron) wymienić je na kolację dla dwóch osób w Hotelu Wiktoria, znajdującym się przy ul. Chabrowa 6/8/10, 05-462 Wiązowna . Rezerwacja terminu jak i ewentualna weryfikacja menu odbywa się drogą mailową poprzez adres mailowy hotelwiktoria@o2.pl. Realizacja usługi odbywa się po uprzednim potwierdzeniu przez organizatora.
 2. Uczestnik promocji musi być pełnoletni.

 

III. TRYB SKŁADANIA I ROZPATRYWANIA REKLAMACJI PROMOCJI

 1. Każdemu Uczestnikowi Promocji przysługuje prawo wniesienia reklamacji w zakresie niezgodności przeprowadzenia Promocji z niniejszym Regulaminem, która może zostać złożona na piśmie na adres: ul. Chabrowa 6/8/10, 05-462 Wiązowna, w formie wiadomości e-mail na www.zamowienie@victorydiet.pl.
 2. Reklamacja powinna zawierać dokładne dane Uczestnika promocji oraz powód reklamacji.
 3. Organizator ustosunkuje się do reklamacji w terminie 30 dni od daty wniesienia i potwierdzenia przyjęcia reklamacji.
 4. W przypadku reklamacji dotyczącej sposobu realizacji i dostarczenia odebranej nagrody obowiązuje regulamin Wiktoria Sp. z o. o., dostępny na stronie www.victorydiet.pl.

 

IV. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. Regulamin jest dostępny na stronie www.victorydiet.pl.
 2. W kwestiach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie mają postanowienia regulaminu Wiktoria Sp. z o. o oraz przepisy obowiązującego prawa.
 3. Organizator ma prawo przedłużać okres Promocji, o czym poinformuje Uczestników za

pośrednictwem mediów społecznościowych

 1. Administratorem danych osobowych jest Wiktoria Sp. z o. o, ul. Chabrowa 6/8/10, 05-462 Wiązowna, NIP: 5322036555, telefon: 570-900-570, poczta elektroniczna: zamowienie@victorydiet.pl Dane osobowe będą przetwarzane w celu prawidłowej realizacji promocji. Podanie danych jest dobrowolne jednakże niezbędne w związku z uczestnictwem osoby w promocji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od końca roku kalendarzowego, w którym nastąpiło dane zdarzenie lub złożono Zamówienie. Odbiorcami danych będą podmioty współpracujące w Administratorem Danych w celu zapewnienia prawidłowej realizacji zadań. Uczestnikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Uczestnik ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania w każdym czasie. Uczestnikowi przysługuje prawo wniesienia skargi do PUODO, gdy uzna, że przetwarzanie jej danych osobowych, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest za pośrednictwem e-mail: biuro@victorydiet.pl. Dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany oraz nie będą przekazywane do państwa trzeciego. Więcej informacji na temat zasad przetwarzania danych osobowych uczestników promocji znajduje się w Polityce Prywatności dostępnej na stronie www. www.victorydiet.pl.
 1. Organizator jest uprawniony do zmiany niniejszego Regulaminu promocji z 14-dniowym wyprzedzeniem o czym poinformuje uczestników promocji za pośrednictwem mediów społecznościowych i strony www.victorydiet.pl, zmiana Regulaminu nie będzie miała wpływu na zamówienia uprzednio złożone lub zrealizowane w ramach Promocji.

 

 

 

 

 

POWODZENIA!