Dieta pudełkowa dla Ciebie

Dieta pudełkowa dla Ciebie

Zapewne widzieliście lub słyszeliście, że ktoś ze znajomych zamawia dietę pudełkową, ale na czym to tak naprawdę polega?

Czym jest dieta pudełkowa?

Po przez potoczne określenie diety pudełkowej rozumiemy w pełni zbilansowany catering dietetyczny. Codziennie pod twoje drzwi dostarczane są posiłki, ułożone przez dietetyka, a skomponowane przez doświadczonych kucharzy. W kartonowym opakowaniu znajdziesz pięć dań na cały dzień. Jadłospis jest tak skomponowany aby dostarczał wszystkich niezbędnych składników odżywczych i zaspokajał podstawowe potrzeby organizmu, nawet w przypadku deficytu kalorycznego. Wiele osób na co dzień “odżywiających się zdrowo” nieświadomie doprowadza do niedoborów witamin i minerałów w organizmie. Aby zaspokoić wszystkie potrzeby niezbędna jest wiedza z zakresu odżywiania. Dobrze zaplanowany jadłospis wpływa pozytywnie na Twoje zdrowie oraz sylwetkę bez potrzeby głodzenia się.

Dla czego dla Ciebie?

Jeżeli cenisz swój czas, jesteś osobą aktywną, dużo pracujesz, masz masę obowiązków, a chcesz być zdrowa i wyglądać fit powinnaś postawić na catering dietetyczny. Codziennie urozmaicone menu sprawi, że w całym natłoku zajęć znajdziesz chwilę dla siebie aby cieszyć się smacznymi posiłkami, wiedząc że jesz zdrowo. W pewnym momencie rozwoju część obowiązków trzeba przekazać innym osobom. Specjalistą. Mowa tutaj o usprawnieniach jakie niesie nam cywilizacja. Teraz aby zrobić zakupy nie musisz wychodzić z domu, jeżeli coś się zepsuje wzywasz fachowca od naprawy, a jeśli chcesz zadbać o sylwetkę zamawiasz catering dietetyczny.

W naszym cateringu mamy do wyboru dietę:

  • tradycyjną- zbilansowaną dostarczająca wszystkiego tego czego potrzebuje Twoje ciało i umysł aby prawidłowo funkcjonować i cały czas się rozwijać.
  • wegetariańską- pokrywa w całości zapotrzebowanie na składniki odżywcze w odpowiednich proporcjach, a dania są smaczne i kolorowe.
  • sportową- wspiera rozwój i regenerację organizmu nawet w przypadku nasilonej eksploatacji organizmu w trakcie długotrwałych i częstych sesji treningowych.

Każda z diet ma do wyboru różną kaloryczność tak aby zapewnić Ci wszystko to czego potrzebujesz w zależności od Twoich celów.