Catering dietetyczny w Warszawie

Catering dietetyczny w Warszawie

[et_pb_section admin_label=”section”][et_pb_row admin_label=”row”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text admin_label=”Tekst” background_layout=”light” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

Jest bardzo prężnie rozwijającą się gałęzią. W zapracowanym społeczeństwie czas jest na wagę złota. A przeliczając ile dziennie go zużywamy na zakupy, gotowanie, sprzątanie… Gdzie tutaj czas na zaplanowanie racjonalnego odżywiania? Przeliczania kalorii, zakupy świeżych produktów… Jedzenie na mieście wiąże się z dużą losowością i do zdrowych z pewnością go zaliczyć nie możemy.

 

Rynek warszawski

 

W warszawie i okolicach pojawiają się i znikają różnego rodzaju pomysły na cateringi dietetyczne. Chwilowe i sezonowe mody, wymyślne diety nie mające jednak odbicia w realnym wpływie na zdrowie i kompozycję sylwetki. Jakość i poziom świadczonych usług rzadko kiedy są w stanie przetrwać okres próbny… A niesmak pozostaje na długo!

 

Stała kontrola jakości

 

O czym zapominają tego typu przedsiębiorcy zabierając się za dietę pudełkową? Przede wszystkim o dbaniu o jakość! Brak kompleksowej obsługi klienta jest kolejną wadą większości firm. Nie odbieranie telefonów, brak odpowiedzi na maile. Często zdarza się również, że owe firmy nie posiadają w swoich szeregach nawet wykwalifikowanej kadry w postaci dietetyków, kucharzy, nie przeprowadzają odpowiednich szkoleń.

 

Niestety takie działania szybko przynoszą efekt w postaci złej opinii i wycofywania się klientów.

 

Dla czego tak istotny jest nadzór dietetyka w trakcie trwania diety?

Kontrola postępów jest kluczowym elementem dla osób starających się o smukłą sylwetkę. W przypadku problemów zdrowotnych dietetyk jest w stanie wskazać jakie badania należy wykonać aby móc dobrać indywidualną dietę.

 

Niemniej nie każdy katering w Warszawie jest w stanie zapewnić tak wysoki standard usług.

[/et_pb_text][et_pb_gallery admin_label=”Galeria” gallery_ids=”1120,1121,1122,1123,1124,1125,1126,1127,1129″ fullwidth=”on” show_title_and_caption=”on” show_pagination=”on” background_layout=”light” auto=”off” hover_overlay_color=”rgba(255,255,255,0.9)” caption_all_caps=”off” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”] [/et_pb_gallery][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]