Wybór diety

Czas zamówienia

Dane dostawy

Podsumowanie


Wybierz dietę:


Dieta Tradycyjna

Dieta tradyjna jest to dieta w pelni zbilansowana. Bogata w warzywa i owoce, chude mięso oraz pełnoziarniste produkty zbożowe,

Dieta Wegetariańska

Uwielbiamy warzywa, owoce i nabiał – to, co wegetarianie lubią najbardziej. I wiemy doskonale, że można z nich przyrządzić wyjątkowo smaczne, bogate w różnorodne aromaty i wartościowe potrawy.

Dieta Wege z rybami

Nie jesz mięsa? Twój jadłospis to przede wszystkim warzywa, owoce oraz produkty mleczne? Pamiętaj, że dieta wegetariańska wymaga odpowiedniego zbilansowania – tak, by czerpać niezbędne składniki odżywcze z nie mięsnych produktów.

Dieta Sportowa

Profesjonalny catering dla sportowców bogaty we wszystkie niezbedne składniki odżywcze

Dieta Lactose Free

W naszych jadłospisach jako zamienniki produktów laktozowych wykorzystujemy mleko roślinne, tofu oraz produkty nabiałowe bezlaktozowe

Dieta Gluten Free

Dieta polegająca na eliminacji z pożywienia produktów zawierających gluten, czyli na wykluczeniu pokarmów z dodatkiem naturalnych bądź przetworzonych zbóż, często objawiającą się dolegliwościami ze strony przewodu pokarmowego.

Dieta Gluten & Lactose free

Menu przeznaczone jest dla osób ze szczególną wrażliwością na występowanie glutenu oraz laktozy w pożywieniu.

Dieta owocowo-warzywna

Proponujemy Państwu 7 lub 14 dniowa kurację oczyszczajacą, skłądającą się z sałatek, surówek , koktajli i soków. Ten rodzaj diety bazuje na świezych, sezonowych warzywach i owocach.

Dieta Sokowa

Dieta sokowa jest odmianą diety wegetariańskiej, dopuszczającej spożywanie wyłącznie świeżo wyciśniętych soków. Dostępna jest w trzech wariantach: owocowa, warzywna lub warzywno-owocowa.

Dieta Indywidualna

Dieta indywidualna to dieta szyta na miarę klienta. Dostosowana do indywidualnych potrzeb i preferencji. Szczegóły diety są ustalane podczas bezpłatnej konsultacji dietetycznej. To ty decydujesz z czego mają się składać twoje posiłki!