Dieta Tradycyjna

Dieta 1000 kalorii – bogata w warzywa i owoce, chude mięso oraz pełnoziarniste produkty zbożowe to smaczny i zdrowy sposób na odchudzanie. Dzięki wykorzystaniu produktów o niskiej gęstości energetycznej, które charakteryzują się małą kalorycznością w przeliczeniu na ich masę, możemy uzyskać pożądany deficyt energetyczny, jednocześnie skutecznie zmniejszając uczucie głodu. Dieta ta może zapewnić nam szybką utratę nadmiernych kilogramów i pomóc osiągnąć idealną sylwetkę. Wskazana dla osób o niskiej aktywności fizycznej i silnej woli. Nie należy jej stosować przez długi okres czasu.

Dieta 1200 kalorii- dieta ze zwiększoną kalorycznością niż w przypadku diety 1000 kalorii znacznie wspomaga silną wolę przy jej stosowaniu lecz również pozwala na zredukowanie masy ciała. Bazuje na produktach niskotłuszczowych, jest doskonałym źródłem białka, węglowodanów, jak również jest bogata w warzywa i owoce. Zapewnia organizmowi niezbędne makro i mikroelementy potrzebne do właściwego funkcjonowania.

Dieta 1500 kalorii- to zbilansowana dieta odchudzająca, która skierowana jest głównie do mężczyzn oraz kobiet aktywnych fizycznie . Dieta 1500 kcal dostarcza organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych, dzięki czemu skutecznie, trwale i bez negatywnych skutków dla zdrowia pozwala na redukcję bezpowrotnie zbędnych kilogramów.
Stosowanie diety 1500 kcal w połączeniu z aktywnością fizyczną (30 min/dziennie) umożliwia spadek wagi od 0,5 do 1 kg tygodniowo.
Można ją stosować jako kontynuację diety 1000kcal aby utrzymać wcześniejszą redukcję masy ciała. Opiera się ona głównie na chudych produktach mlecznych , drobiu , warzywach i owocach.

Dieta 2000 kalorii- Jest to propozycja dla osób, dla których odchudzanie nie jest głównym celem, jednak pragną zacząć zdrowo się odżywiać i zmienić nawyki żywieniowe.
Dieta przeznaczona jest również dla mężczyzn średnio aktywnych fizycznie oraz jako zakończenie diety 1500 kcal. Polega na regularnym spożywaniu określonych posiłków co pozwoli na dobrą pracę przewodu pokarmowego. Jest to dieta dla osób nie mających zbyt dużo czasu na przygotowywanie pełnowartościowych posiłków, które dostarczają nam odpowiednią dawkę energii.

Wyświetlanie 1–9 z 32

Pin It on Pinterest