DIETY

Diety
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Dieta 1000 kalorii:  47zł – tydzień |  45zł – miesiąc | 42zł – 3 miesiące (cena za jeden dzień)
Bogata w warzywa i owoce, chude mięso oraz pełnoziarniste produkty zbożowe to smaczny i zdrowy sposób na odchudzanie. Wykorzystuje produkty o niskiej gęstości energetycznej, które charakteryzują się małą kalorycznością w przeliczeniu na ich masę. Dzięki czemu możemy uzyskać pożądany deficyt energetyczny, jednocześnie skutecznie zmniejszając uczucie głodu. Wskazana dla osób o niskiej aktywności fizycznej i silnej woli. Nie należy jej stosować przez długi okres czasu.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Dieta 1200 kalorii: 49zł – tydzień |  47zł – miesiąc | 44zł – 3 miesiące (cena za jeden dzień)
Bazuje na tych samych produktach co dieta 1000 kcal, jednak wyższa kaloryczność pozwala zmniejszyć uczucie głodu. Może zapewnić nam szybką utratę nadmiernych kilogramów i pomóc osiągnąć idealną sylwetkę. Nadal jest to dieta o bardzo niskiej kaloryczności, dlatego jest ona przeznaczona dla osób o niskiej aktywności fizycznej.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Dieta 1500 kalorii: 51zł – tydzień |  49zł – miesiąc | 46zł – 3 miesiące (cena za jeden dzień)
Dostarcza organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych, a jednocześnie pozwala zachować deficyt energetyczny. Pomoże smacznie i zdrowo zrzucić zbędne kilogramy bez nadmiernych wyrzeczeń, co może zapobiegać demotywacji.
Dla kogo? Dla osób aktywnych, które chcą trwale zrzucić zbędne kilogramy i nabrać odpowiednich nawyków żywieniowych.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Dieta 2000 kalorii: 56zł – tydzień |  54zł – miesiąc | 51zł – 3 miesiące (cena za jeden dzień)
Nie masz czasu gotować pełnowartościowych posiłków i jesz nieregularnie? Ta dieta jest dla Ciebie! Odpowiednio zbilansowany jadłospis pozwoli nabyć Ci odpowiednich nawyków żywieniowych, dzięki czemu unikniesz problemów z nadmierną masą ciała.
Dieta ta jest również przeznaczona dla osób odchudzających się, o dużej aktywności fizycznej. Może też być stosowana jako kontynuacja diet o niższej kaloryczności.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Dieta wegetariańska: Ceny jak w przypadku diet tradycyjnych
Wyklucza wszystkie rodzaje mięsa i ryby. Bogata w warzywa i owoce oraz pełnowartościowe białko, którego źródłem są m.in. rośliny strączkowe (soja, ciecierzyca, soczewica).
Dieta wegetariańska oferuje wiele korzyści: niższy poziom tłuszczów nasyconych i cholesterolu, a wyższy poziom błonnika pokarmowego, magnezu, potasu, kwasu foliowego, przeciwutleniaczy oraz związków fitochemicznych. Dzięki czemu doskonale sprawdzi się w profilaktyce wielu chorób dietozależnych (cukrzycy typu 2, choroby niedokrwiennej serca, miażdżycy).
Dostępna w kalorycznościach 1000, 1200, 1500 oraz 2000.

Pin It on Pinterest

Share This