DIETY

Diety

Intensywnie trenujesz? Budujesz formę i/ lub atletyczną sylwetkę? Potrzeba Ci dużo energii podczas kolejnych serii ćwiczeń oraz odpowiednich składników odżywczych – tak, by Twoje ciało pracowało tak, jak powinno? Jeśli tak, potrzebujesz właściwej, zdrowo zbilansowanej diety. Nie ryzykuj i postaw na profesjonalny catering dla sportowców. Z Victory Diet- sukcesy na polu sportowym są bliżej niż myślisz.

Nowoczesny catering dla sportowców: Warszawa i okolice

Sportowiec prowadzi intensywny tryb życia. Potrzebuje posiłków z odpowiednimi proporcjami białka, tłuszczów oraz węglowodanów – tak, by organizm był w stanie budować masę mięśniową i regenerować się po wyczerpującym cyklu treningowym. Sportowe posiłki mają w sobie więcej białka zwierzęcego oraz węglowodanów złożonych. To dzięki tym składnikom, zachowujesz siłę i możesz zbudować mięśnie, a Twój trening przynosi efekty, jakich byś oczekiwał.


Pamiętaj! Zdrowa dieta połączona z aktywnością fizyczną jest gwarancją dobrego samopoczucia, a co za tym idzie – pięknego ciała! 


 

Jak wygląda catering dla sportowców w Victory Diet?

Z Victory Diet utrzymanie zdrowej, dobrze zbilansowanej diety sportowej jest bajecznie proste. Dlaczego? Ponieważ to my przejmujemy kontrolę nad tym, co jesz. Nie musisz poświęcać długich godzin:

w sklepie – na poszukiwanie odpowiednich składników: naturalnych, o dobrej jakości; takich, które pozwolą Ci przygotować zdrowe i smaczne jedzenie,
w Sieci – na wyszukiwanie dobrych przepisów na wysokoenergetyczne posiłki,
w kuchni – na ich przygotowywanie, najlepiej na cały dzień.

Tym wszystkim zajmujemy się właśnie my. Oferujemy Ci kompleksowy catering dla sportowców na terenie całego miasta stołecznego Warszawa oraz okolic. Jak działamy?

Wspólnie z naszym dietetykiem ustalasz, jakie jest Twoje zapotrzebowanie kaloryczne – pod uwagę bierzemy intensywność Twojego treningu, Twoje cele, obecny stan zdrowia, sylwetkę czy płeć,Nasi eksperci dietetyczni i kulinarni przyrządzają zestaw pięciu posiłków – na cały dzień, zgodnie z Twoimi potrzebami dietetycznymi i sportowymi, Jedzenie dociera do Ciebie każdego ranka – otrzymujesz komplet pięciu dań, których przygotowanie do spożycia zajmie kilka chwil.

Ty koncentrujesz się na celach treningowych i osiągasz je o wiele łatwiej, niż wcześniej.

Zamów nasz catering dla sportowców i stań się zwycięzcą – na boisku, w siłowni czy na sali fitness. Z nami odkryjesz, jak wielką rolę ma żywienie w diecie sportowca.

Skontaktuj się i rozpocznij z Victory Diet drogę ku sukcesowi!

Pin It on Pinterest

Share This